TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 16:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 28 herë

Titulli : Makin per larjen e veturav.

Çmimi : 220 €

Kategoria : Kopshti & Natyra

Përshkrimi : Shes makinen per larjen e veturave e sapoardhur nga gjermania.
Eshte e re e perdorur vetem per testim.
Perdoret edhe per pastrimin e oborreve me kubza..
Mban dy pistole dhe eshte orginal gjermane..
Qet 7litra uj per minut..

SHPALLJET TJERA