TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 18:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1640 herë

Titulli : Fiat Punto

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes Fiat punto 1.9 sport 131 pess esht ne gjendje te mir servisi e ka te krym esht i ardhun nga zvicrra dhe esht regjistrimi i par ne kosov dhe ka RKS edhe 10 muj per me shum na konktoni numrin 044484893 + viber

SHPALLJET TJERA