TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.04.2016, Në orën: 19:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 484 herë

Titulli : Mercedes-Benz E220 CDI

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 196,000

Motori (kubik) : 2148

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Shes Mercedes e220 cdi, i ardhur nga gjermania ne vitin 2013, i regjistruar ne targa Rks. Vetura eshe ne gjendje perfekt. 196.000 km te kalume, kilometrazha eshte 100% e sakt. Fellne 17 aluminijum originale, goma te rreja. Servisin A me 195.000 (Ule ne motor dhe filteri. Ule ne menjac edhe filteri. Filteri naftit, ajrit, ko frena te para dhe te mrama. Krejt pjeset nga gjermania origjinale). Vertura posedom klim, nxemje ne ulse, gjama elektrike, ulse elektrike,shiber, dhe shum te tjera.Vetura nuk ka as nje gabim. + 4 goma te dimrit.Tel: 044 733 373 / 049 301 416.
Fadil.

SHPALLJET TJERA