TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.04.2016, Në orën: 20:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4267 herë

Titulli : BMW X5 Modifikant Full

Çmimi : 9,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 245

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes bmw x5 modifikant me full opcione , vetura eshte 2004 dhe regjistrim ka deri me 04.05.2016
Posedon 2 çelsa dhe liber te servisit , navigacion , bord kompjuter , tv , tempomat , senzora para dhe prapa , kariket lekur , memorje , nxemje para dhe prapa dhe memorje , shiber , pasqyrat me rrym dhe me nxemje , etj etj .
Veturen mundeni ta kontrolloni ku te doni
Ndrrim nuk bej , hipotek nuk eshte dhe perkthimi behet menjeher.....

SHPALLJET TJERA