TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1169 herë

Titulli : MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK I SA PO DOGANUAR -09

Çmimi : 12,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2009

Përshkrimi

SHES MERCEDES C220 AUTOMATIK TIPI :200 CDI I SA PO DOGANUAR I ARDHUR NGA GJERMANIA VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2008 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HRAGJIMETG E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG ESP,BORDKOPJUTER,TEMPOMAT,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA