TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1547 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 5 MUAJ RKS -05

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG SHPJCIT NE VOLLAN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,GJAMAT ME RRYM,DRITAT LLED XENON,FELLNE ,KARRIGAT GJYSMELIKUR,REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA