TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 839 herë

Titulli : MERCEDES E250 DIZEL 7 MUAJ REGJISTRIM -98

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 250

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1998

Përshkrimi

SHES MERCEDES E 250 DIZEL VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1998 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIMATRINIK,ABS,AIRBAG,ESP,GJAMAT ME RRYM ,KARRIGAT LIKUR ,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA