TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1653 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 FULL EKSTRA 6 MUAJ REGJITRIM -07

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

SHES PASSAT 2.0 BENZIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIM,ASB,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,TEMPOMAT,GJAMAT ME RRYM,4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 6 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA