TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1599 herë

Titulli : MERCEDES E320 CDI 1 VIT REGJISTRIM -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES MERCEDES E320 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRONIK PARA DHE MBRAPA,KARRIGAT (LIKUR,ME NXMEJ ME FTOFJE)NAVIGACION TE MADH,DVD,SENZORA PARA DHE MBRAPA ,PULLA NE VOLLAN ,REGJISTRIM 1 VJET PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA