TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1135 herë

Titulli : Mercedes ML280 2009 I SERVISUM FULL OPSIONE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 280

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2800

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes ml mercedes 280 viti 2009 dizel 4matik v6 xhamat m kollor vetura ban ngritjen lart dhe uljen posht me pull shpejtsit i ka edhe vollan senzor para dhe mrapa karriget me nxemje klim 2 zona dritat xenon fellne extra telefon me blutoth isapo servisuar me faktur servisit full opsione i regjistruar 1vit ks ne emrin tim 2 qelsa i ka 049/044 224 257 albani

SHPALLJET TJERA