TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1137 herë

Titulli : RENAULT MEGANE 1.9 DCI

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT HARGJIMETE E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM REGJISTRIM 1VIT PER ME SHUM NE NR 044367620

SHPALLJET TJERA