TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 20:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 660 herë

Titulli : Shes Mini Coper 1.6 Benxin 11 muj RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Mini Coper Benxin 1.6 ne fund te 27.11.2003
ne gjendje shum te mire teknike posedon klim funksionale gjamat me rrym pasqyret me rrym regjistrim 11 muj fellne me goma te reja airbeg abes srvo centrall 2 qelsa etj.
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA