TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.04.2016, Në orën: 22:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 951 herë

Titulli : N.T.P Malika Sallon Mobiljesh

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Bejm prodhimin e te githa mobiljev si Garnitura e sende te tjera si dhe riparojm kauqa karrika etj.. bejm prodhimin e Ormanav, paradhomav , Dhoma per femije , Krevet per femije , Gjithqka Me Porosi Ju Mirpresim

SHPALLJET TJERA