TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 23:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 731 herë

Titulli : TOYOTA IQ

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Toyota iq automatik 1.0 viti 2010 ,vetura eshte ne gjendje perfekte dhe si veture e vogel ka edhe ulse mbrapa dhe eshte shume e bukur ka 60,000km,ka regjistrim deri ne janar2017 te gjithe servisat i ka te kryme ne toyota sevis i autorizuar ne prishtine

SHPALLJET TJERA