TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 22:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1780 herë

Titulli : Audi A8

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 193,000

Motori (kubik) : 3,990

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Shes Audi A8. 4.0 diesel V8 në gjendje Shumë te mir me servisa te rregullt, full opcion me tv mbrapa interieri lekur(mjalt) qdo gjë funksionale me goma e fellne te veres dhe te dimrit po ashtu, regjistrim deri në 10jetor 2016 , shpenzimet minimale 6.3L
Mund të kontaktoni edhe Viber, qmimi i arsyeshem!!

SHPALLJET TJERA