TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.04.2016, Në orën: 07:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 189 herë

Titulli : Passat 1.9 tdi highline

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 231,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Passat 1.9 tdi i sapo ardhur nga zvicera ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur esht full ekstra dhe esht pa dogan.
Tel. 045-522-999.
Tel. 044-606-058.

SHPALLJET TJERA