TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.04.2016, Në orën: 09:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2381 herë

Titulli : Shes Vespa GTS i.e. 250cc Viti 2007

Çmimi : 2,100 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes Vespa GTS i.e. 250cc,viti 2007,auspuhin te firmes i njohen LeoVince (me zhurem dhe maximum fuqi),dorezat me nxemje te firmes Oxford,shum i shpejt model i veqant facelift,me targa te huaja,ne gjendje shum te mire teknike.

SHPALLJET TJERA