TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.04.2016, Në orën: 10:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1754 herë

Titulli : golf 4 full

Çmimi : 5,500 €

Cmimi në zbritje : 5100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 217,984

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler

Përshkrimi

Golf 4 me di te kuqe 1.9 Viti 04.04.2002 pacific 6 shpeci karrika recaro te likures tveqante interieri mrena krejt i zi karrika me nxemje tempomat Oren per km e ka te kromit fellne te GTI original me guma te reja ngjyr teget e rujtne branika permas perpara i ka ekstra me spojler gti ec shum shum mir pa as 1 defekt regjistrim ka deri 13.11.2016 dmth 8 muj servis rryp gurtne diska koplet tndrrume per kerr ska fjal e shihni vet i grahni tani folum Vrejtje vetura sosht 4 motion dhe sosht me 3 po me 2 tkuqe veq i ka t ngjita viber +37744455771

SHPALLJET TJERA