TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.04.2016, Në orën: 18:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1972 herë

Titulli : BMW E 46 328i

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 328

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2800

Viti : 1999

Përshkrimi

BMW 328 viti 1999 kilometrazhi 220000 km sport dhe esht i lshuar servisimin goma t reja dimrit alufelge automjeti n gjendje t rregullt

SHPALLJET TJERA