TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.04.2016, Në orën: 20:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 253 herë

Titulli : Opel combo 1.7 Diesel

Çmimi : 2,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Combo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 249,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2002

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Shes Opel Combo 1.7 Diesel i sapo ardhur nga Gjermania me doganê të paguar,Combo është në gjendje të mirë teknike dhe mekanike..Për më shum informata na kontaktoni..

SHPALLJET TJERA