TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.04.2016, Në orën: 02:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1998 herë

Titulli : VW Jetta 2.0TDI DSG Automatik 68,000 km lekur 2010

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 65,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes VW Jetta 2.0 TDI Dizell viti I prodhimit 2010 me 140 kuaj fuqi (103 KW) me motor dhe enterier si Golf 6 , Commonrail Dizel Euro 5, me nderrues automatik DSG tiptronik,
model Amerikan TDI CUP, me liber servisi me km origjinal vetem 68,000 km te kaluara dhe serviset e kryera me rregull ne VW, kilometrat mund te verifikohen te Porshe Kosova, Baki Automobile,
timonin e lekures multifunksional, karriget e lekures, kulmin Schiebedah, klime ac 2 zonale,
CD origjinal e VW me 6 Cd, me bluetooth, karriget me nxemje,
1 vjet regjistrim deri ne Dhjetor 2016, qe 3 muaj i regjistruar ne Ks.
I garantuar qe nuk ka pas ndeshje.
Gjithashtu, I ka diznet e reja komplet te ndrruara ne 52,000 km (shih foto ne servisin e autorizuar)
Te reja i ka frenjte komplet me vaj te frenjve, vajin e motorit me 4 filtera, vajin me filter DSG, fshisa te reja, poqa te drites te reja komplet, nuk ka nevoj per asnje investim.

Vetura eshte ne emrin tim dhe nuk eshte e lene hipoteke dhe perkthehet brenda dites.

SHPALLJET TJERA