TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.04.2016, Në orën: 02:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1442 herë

Titulli : Golf 2 1.6 B-plin 10-08-2016 regjistrim bej ndrrim

Çmimi : 900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1985

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet
Gilf 2 1.6 Benzin-Plin 10-08-2016 regjistrim 3 dyer ne gjendje te mir motorin e ka 1.3 per dokomenta je garantojm per mashum info tel 044-326-188 vala
049-231-113 ipko
+377-44-326-188 viber

SHPALLJET TJERA