TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 7.04.2016, Në orën: 11:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 86 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne Dragodan -MINIMAXI

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 89m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne lagjen Dragodan perballe qendres MINIMAX banesat E BARDHA 3 kateshe.
Ka sallon, kuzhine, 2dhoma gjumi, banjo dhe 2 terrasa.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA