TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.04.2016, Në orën: 14:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1513 herë

Titulli : Audi A6 3.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes  AUDI A6 3.0 TDI ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne....

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme si interieri i brendeshem ashtu edhe pamja e jashtme, ( shifni fotot), eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari. I rexhistruar RKS 8 muaj

* Modeli me i avansuar i Audi-së- A 6
* Motori: 3.0 TDI 
* Ndërruesi i Shpejtesive: Automatic - TIPTRONIC
* Viti i prodhimit: 21.12.2005
* Ngjyra: E Zezë Metalike me llajsne CROM
* Interieri: Lekure 
* Dyer: 4 + 1 / Full Opcionet /
* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale
* Navigatorè
* Webasto
* Frigorifer
* Tempomat
* Xenon - BiXenon
* Karrikat Elektronike me nxemje
* Karrikat Lekurè
* Tepacirat Lekure
* Timon Multifunksional
* Bluetuth
* Xhama e erresuar 
* ABS
* ESP
* Servo
* Aux
* Airbag
* Drita Cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me kontroll elektronik, me ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte 
* AUDI multi CD Radio Navigator
* Alarm Fabrikisht të Audi-sé
* Bllokade kunder vjedhjes
* Senzor te parkimit
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas 
* Telefon te integruar
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht teAUDI-sè 18 "  
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda etj...

Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 6.2 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 7 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 6.7 l/100 km

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite nga ora 08:00 - 22:00 ne tel: 044 389 309  dhe  045 508 005 Ju lutemi mos dergoni SMS! 
Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA