TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 7.04.2016, Në orën: 14:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 204 herë

Titulli : Mercedes c220 Diesel 2008 Rks

Çmimi : 14,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 216,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet Mercedes c220 Diesel viti 2008 në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim Rks.

Km: 216.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA