TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.04.2016, Në orën: 14:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1034 herë

Titulli : VW Touran 2.0 NE GJENDJE PERFEKTE NDRIM I MUNDSHEM

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet tauran 2.0 viti 2004 osht ne gjendje perfecte
osht shum I paster mrena dhe jasht dhe i shtrengum tip top posedon librin e servisit eka
komplet me ryp dhomzor me servisa ne Ahp me goma te reja me 7 ulse posedon klimen climatronik
Kaikat me nxemje regjistrim ka deri ne 21.12.2016
per ma shum info 045519666
ndrim I mundshem

SHPALLJET TJERA