TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.04.2016, Në orën: 16:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 436 herë

Titulli : Audi b4 1.9 turbo

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Tjetër

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 19,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1992

Ekstra : ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Xham Dielli

Përshkrimi

audi b4 1.9trurbo ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon,abs.shiber,centrall karrikat gjysum lkur fellne dhe goma rezerv eshte e njejt. per me shum na kontakto; 049280410 edhe ne viber +38649280410

SHPALLJET TJERA