TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 7.04.2016, Në orën: 19:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2495 herë

Titulli : BMW X1 XDrive 4X4 2011

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 135,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes BMW X1 XDrive 4X4

Viti 2011 2.0 dizell 6 Shpejtësi

Full Opcion:

Air Bag - ABS - Duble ESP - Klimatronic -

Tempomat - DVD - Navigacion rdhe për

KOSOVË - Senzor parkingu para dhe mbrapa

Xhama elektronik - Pasqyre me mbyllje

ELEKTRONIKE - Mbyllje Qendrore - 4X4 -

Vetura ka 2 Qelsa

Nuk është Hipotek përkthehet menjëher

SHPALLJET TJERA