TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 03:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1878 herë

Titulli : Alfa Rome GT,dizel 1.9 viti 2006

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo GT

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 194,500

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler

Përshkrimi

Alfa Romeo GT diesel 1.9 . Jtd . 150 PS 16 V. Ne gjendje perfekte.E spaodoganuar dhe regjisteimi i pare ne kosove.12 muaj regjistrim.Sportive,ars,me 6 marshe,tempomat,klimatronik automati ,xhamat me hapje elektronike.Shum ekonomike. Bej edhe ndrrim me kerr ma te madh sepse jam familjar.049267686

SHPALLJET TJERA