TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 12:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 48 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit

Çmimi : 220 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 72m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne Bregun e Diellit rruga e re qe qon tek Mati 1 ne objektiin e TREGTI-se.
Eshte e mobiluar dhe e pa banuar deri me tani.
Ka sallon, kuzhine, 2dhoma gjumi, banjo, terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA