TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.04.2016, Në orën: 14:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 376 herë

Titulli : VW Passat 3c 2.0 Tdi (DSG) 2007

Çmimi : 9,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 208

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet VW Passat 3c 2.0 Tdi (DSG) viti 2007 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është e sapodoganuar me regjistrim Rks 1 vit.

Km: 208.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA