TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 16:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6077 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.2 E ARDHUR NGA ZVICRA MODEL 2003

Çmimi : 1,599 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2002

Përshkrimi

OPEL CORSA 1.2 BENZIN MOTORI ME ZINGJIR

(JO RRYPË DHEMBZOR)

E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA

ME 148.000 KM TE KALUARA ME LIBER SERVISI

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 08.09.2002 MODEL 2003

EXTRA POSEDON

**KLIMA FUNKSIONALE
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**ALARM E CENTRALL
**MUZIK ME RADIO DHE CD MP3
**GOMA TE REJA KOMPLET
** DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618 . 666 EDHE 049 333 . 100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA