TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 16:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1348 herë

Titulli : VW Tiguan 2.0 TDI 4 MOTION -08

Çmimi : 14,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Tiguan 2.0 TDI 4x4, viti 2008, i ka 148.000 km te kaluara dhe te gjitha serviset i ka te kryera ne servisin e autorizuar BAKI per te cilen ka edhe deshmi ne liber te serisit.
Gomat e reja te blera ne 2016.
6+R Shpejtesi
Ka paisje ekstra kunder vjedhjes te montuar 600 Euro.
4 xhamat elektrik
Tempomat.
Senzora parkimi mbrapa.
Ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA