TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 21:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1404 herë

Titulli : Shitet Peugeot 407 Hdi Automatik

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 407

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Peugot 407 , dhjetor 2005, full extra me 200000 km,
Kondicioner me ndarje, elektronik,
Karrikat e lekures, me nxemje,
Cd player/ shanzher 6 cd, komanda nga timoni,
Dvd player,
Marshi i shpejtesive Automatik/ Tiptronik,
Dritat Ksenon,
Pronari i dyte, nga 97000 km
Servisi i ardhshem pas 10000 km

Per cdo info kontaktoni ne nr 045/100-276 dhe 045/997-333

SHPALLJET TJERA