TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 22:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1613 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9tdi Ndrrim i munshëm

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

shes golf 4 1.9tdi i thjesht
vetura posedon
airbag
klim ac
muzik tmir
dirta te mira
regjistrim deri ne shtator
fellga17
servisin e kryer
etj per me shum na kontaktoni
ne nr044883967 +VIBER
NDRRIM I MUNSHEM me vetura me tvjetra
dhe me te reja

SHPALLJET TJERA