TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 22:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4052 herë

Titulli : Golf 3 karavan 1.9 sdi ( dizel)

Çmimi : 770 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1994

Përshkrimi

Shes golf 3 1.9 sdi ( dizel) ne gjendje shum te mir si mrena si jasht ec mir punon mir fellne te mira radjo cd. Regjistrimi i ka skadu per info 044440383 dhe viber

SHPALLJET TJERA