TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 22:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3501 herë

Titulli : VW Polo 1.4 B Automatik 2002

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes VW Polo 1.4 benzin automatik te vitit 2002. Eshte ne gjendje super te mire teknike dhe mekanike. Posedon: Klime, Pasqyre elektronike, xhama elektronik, cd shanzher, Transmetuesi Automatik. Regjistrim deri ne muajin 11/2016.
Shitet vetem me kesh.
Cmimi: 4.800 €
Tel Viber: +37745700600

SHPALLJET TJERA