TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.04.2016, Në orën: 22:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1950 herë

Titulli : Golf 5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes golf 5 manual ne gjendje te rregullt
1.9- 6 shpejtesi xhamat color klim tronic etj
Viti i prodhimit 2006
Per me shum na kontaktoni ne nr:
045488314 dhe 044709586

SHPALLJET TJERA