TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 15:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6130 herë

Titulli : BMW 330 DIESEL M VERSION PAKET FACE LIFT -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Bmw 330d M Version.
Viti Prodhimit 24.06.2004.Model 2005.
E Po Sa e Ardhur Nga Zvicrra Pa Dogan.
Ngjyra Hirit Pa As Ni Gervishje.
Extra Full.
Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara Me Libra Te Servisave.
Komplet e Servisuar Ne Servis Te Autorizuar Ne Zvicerr Ch.
Manual 6 Shpejtsi + R.
Airbag.
Abs.
Esp.
Dsc.
Klima Tronik.
Bord Kompjuter.
Ulse Recaro.
Gjamat Me Rrym.
Perde Me Rrym.
Xenon Bi Xenon Me Llupa Me Larje + Sistem Robot.
Shtopa Leda.
Senzor Shiut.
Fellne 17 Coll Me Goma Te Reja M+S.

SHPALLJET TJERA