TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 15:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 963 herë

Titulli : SHES MERCEDES E CLAS 270 cdi 1 VIT RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
MERCEDES E CLAS 270 CDI
AVANGARD 6 shpejci
VITI 12/2003 model 2004
I REGJISTRUAR RKS DERI ME 02 03 2017 NE EMER TEMIN PERSONAL
KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG KOMANDA VOLLAN XENON MBI XENON LLUPA ULSE LIKUR ME NXEMJE DHE RREGULLIMI I ULSEVE ELEKTRONIKE SHTOPAD LLED LLAJSNE KROM TEMPOMAT BORDKOMPJUTER
VETURA OSHT EKSTREM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
VLENTE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 804 214
ndrrim i mundshem
sms mos dergo

SHPALLJET TJERA