TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 15:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1233 herë

Titulli : VW PASSAT TDI BLUEMotion 2.0 / dogane te paguar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 75,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shesim nje PASSAT TDI Blue Motion ende i pa regjistruar ne kosove / me dogane te plote te paguar ...per rast urgjent dhe pa asnje fitim, vetem qmimin qe kemi paguar !
Vetem nje pronar Gjerman ...

kilometra te garantuara me service libreze 87.000

NDRRIM ME AUTO tjeter e mundshme si VW, skoda,

Nr i tel.> 045616652

ose
049323202


SHPALLJET TJERA