TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 16:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 200 herë

Titulli : Samsung galaxy trend plus

Çmimi : 45 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Është në ngjendje të rregult.per më shum kontaktoni në 049693687 dhe në viber +38649693687

SHPALLJET TJERA