TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 20:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 382 herë

Titulli : Mercedes 200

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 86

Ekstra : ABS, Alarm

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte e ruajrur si brenda ashtu dhe jasht ka regjistrim nje vit te plot per me shum informacione kontakto ne numrin 049165190

SHPALLJET TJERA