TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 22:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1987 herë

Titulli : VW Touran 1.9 diesel Automatik DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes veturen ne gjendje shume te mire. Vetura eshte me 7 shpejtesi, automatik DSG, 1.9 TDI, 5 ulese me mundesi te vendosjes edhe dy ulese shtese, ngjyra e bardhe metalike, Viti prodhimit 2009, senzora parkimi mbrapa, drita te mjegulles, te gjitha xhamat elektronik, tempomat, dy çelesa etj.
Eshte me tabela te Kosoves dhe ka regjistrim deri ne Nentor 2016. Gjithashtu ka edhe sigurimin TPL.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.Rrypi motorrit i nderrum, zamajci i nderrum komplet (2 llamellat, 2 korpat), servisim të rregullt, ne trap eshte ne gjendje shume te rregull dhe ne veture nuk ka nevoje te investohet per kurgjo. Vetura posedon bllokad shume te sigurt kunder vjedhjes.

SHPALLJET TJERA