TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 22:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1090 herë

Titulli : VW POLO 1.4 TDI - PA DOGAN

Çmimi : 2,099 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES / NDRROJ
VW POLLO 1.4 TDI - DI TE KUQE 55 KW
VITI PRODHIMIT 2002
E ARDHUN NGA GJERMANIA
PA DOGAN
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
PA ASNJE DEFEKT
PUNON SHUM MIRE
SHPENZIME MINIMALE
KLIME - FUNKSIONALE
ABS
AIR BAG
ESP
MBYLLJE QENDRORE
DRITARE & PASQYRE ELEKTRONIKE

044 330 332. Artani

SHPALLJET TJERA