TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 22:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1903 herë

Titulli : AUDI A3 AUTOMATIK DSG -RKS 1 VIT

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES AUDI A3
2,0 TDI
MINJAQIN AUTMATIK DSG
VITI PRODHIMIT NE FUND TE 2004
POSEDON
FARA XENON DHE ME LLUP ORIGJINAL FABRIKISHT
KLIMATRONIK
SHPEJTESI NE TIMON
XHAMA ELEKTRONIK
PASHQYRE ELEKTRONIKE DHE I PALOHEN NE MENYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ABS ESP AIRBAG SERVO
KILOMETRA 202MI ME LIBRA SERVISI
TE GJITHA SERVISET E KRYERA ME RREGULL
SERVISIN KOMPLET TE BER
ME DATEN 04 SHKUR TE KETIJ viti
I POSA REGJISTRUAR
NDRRIME NUK BEJM
PER INFO 044954553

SHPALLJET TJERA