TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 22:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1898 herë

Titulli : MERCEDES EVO E220 CDI FULL -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Përshkrimi


MERCEDES E-CLASS 2.2 CDI EVO MODEL 100KW 136PS

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR )

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA - PA DOGAN

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

VITI I PRODHIMIT 12.2007 MODEL 2008
ELEGANCE
EXTRA POSEDON:

**LAJSNET CROM
**ULSET ME NXEMJE
**NAVIGACION
**MAPE KOTROLL
**DVD
**AUTOMATIK TIPTRONIK
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE POSHT E LART
**KARRIGAT ME LEVIZJE ME RRYMË
**KARRIGA TE LEKURES
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x10
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**FELLGA ORGJINAL EVO


INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI

FSHATI STANOVC I EPERM

MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVIC KILOMETRI I 15-te


A

SHPALLJET TJERA