TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 23:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 959 herë

Titulli : VW GOLF 2.0 TDI RKS 1 VIT LEKUR FUL

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES
GOLF 5
VITI 12 MUAJ 2004
2,0 TDI
103 KW 140 PS
6 SHPEJTESI MANUAL
4 DYER
NGJYR E KALTERT E MBYLLET METALIKE
POSEDON
XHAMA ELEKTRONIK
KLIMATRONIK
MBYLLJE QENDRORE
ULESE FULL LEKUR
DRITA MJEGULLE
PASHQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE PALOHEN VET
RADIO CD ME 6 CD SHANZHER
I ARDHUR NGA GJERMANIA
REGJISTRIM EDHE 11MUAJ
KILOMETRA ORIGJINAL ME LIBRA SERVISI
SERVISIN E KRYER
NE GJENDJE SHUM TE MIR
PER INFO 044954553

SHPALLJET TJERA