TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 23:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1924 herë

Titulli : Seat Altea 2.0 TDI AUTOMATIK Full Extra

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Altea

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes seat altea 2.0 tdi , automatik dsg 6 shpejtsi, viti i prodhimit ne fund 2005 model 2006, i posaardhur na zvicrra, kilometra te garantuara, me full extra si : lekur, ulse me nxemje, tempomat,komanda ne timon, senzor parkingu, senzor shiu, changer me 6 cd etj.
Vetura eshte e posaardhur na zvicrra dhe ne gjendje shum te mire ne te gjitha aspektet. Kilometra te gatantuara. PA DOGAN . BK

SHPALLJET TJERA