TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.04.2016, Në orën: 23:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 39 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen te hotel Siriusi

Çmimi : 210 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 68m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne qender te Prishtines te hotel Siriusi. Banesa gjendet ne katin e 4-te dhe ka ashensor.

Ka sallon, kuzhine, banjo, 2dhoma gjumi, terrase.
Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA